Про компанію  "Lada-centr"

   Ще декілька років назад  в Тернополі важко було взяти в оренду нормальний автомобіль на доступних умовах. Лада-центр – молода команда однодумців, яка запропонує ВАМ автомобілі не тільки  економ-класу, но  представницькі транспортні засоби, кросовери, мінівени, лімузини. Ми піклуємся про комфорт і безпеку своїх клієнтів, тому в нашому автопрокаті всі автомобілі не старше 2011 року  виготовлення.

  І це не всі переваги компанії Лада-центр. Ми створили максимально комфортні умови по прокату автомобілів. Це низькі цінистраховка транспортного засобу, мінімальний завдатокможливість найняти професійного водія і скористатись трансфером в любу точку Тернополя

  Бізнес-поїздка, активний відпочинок, гідний прийом важливого гостя – це не повний перелік послуг від Лада-центр. Дійсно індивідуальний підхід, який врахує Ваш бюджет, комфортність і клас автомобіля. Ми постараємося зробити так, щоб Ви відчули себе в авто, як в своїй власній машині.

Весь транспортний парк компанії Лада-центр знаходиться в Тернополі.

  А ще ми знаємо, на якій АЗС  продають якісне паливо, порадимо хорошу автомойку,  підкажемо, в якому дорожньому ресторані можна ситно перекусити . Так який автомобіль Ви вже вибрали?

 

Ми також здійснюємо доставку автомобіля по місту Тернопіль  - БЕЗКОШТОВНО.