Умови прокату

Надання документів

  Водійське посвідчення, кредитна/дебетна картка і паспорт – основні документи, при оформленні Договору оренди автомобіля (додатково для громадян України ІПН). Обов'язкова умова - наявність водійського стажу не менше 2-х років. Мінімальний вік для клієнтів прокату - 25 років.

Оплата оренди і страховий депозит

  Всі розрахунки проводяться в гривнях на день підписання Договору оренди. Сплатити послуги прокату можливо готівковими засобами, банківською картою або безготівковим переведенням.

  Обов'язкова умова – внесення страхового депозиту,  який гарантовано повертається Клієнтові при дотриманні всіх пунктів Договору і після дії оренди. Цей депозит вноситься при оплаті за оренду.  Сума депозиту залежить від вибраного Вами авто і складає від 5 000 грн. .

  Ціна послуг прокату включає повне технічне обслуговування авто, страхування за системою КАСКО, страхування цивільної відповідальності перед третіми особами.  Розрахункова година оренди діє з моменту початку оренди і триває 24 години. Якщо час фактичної оренди перевищує 25 годин, оплата за наступну добу стягується за повним тарифом.

Відповідальність Клієнта.

  На весь час прокату авто клієнт несе повну матеріальну відповідальність навіть за відсутності своєї провини. При виникненні форс-мажорних ситуацій з авто (ДТП, нанесення фізичної або матеріальної утрати, захвату автомобіля або інших дій, здійснених проти автомобіля), що орендується, Клієнт зобов'язаний негайно викликати міліцію (102 з будь-якого телефону) і повідомити про той, що стався представникові компанії Лада-центр. Протягом 24 годин після ДТП, клієнт також зобов'язаний надати компанії Лада-центр довідку встановленого зразка про ДТП з міліції. В разі відсутності даної довідки, клієнт несе повну матеріальну відповідальність за нанесений автомобілю збиток.

  В разі виникнення якої-небудь несправності в автомобілі, клієнт зобов'язаний повідомити про це представникові компанії Лада-центр. Категорично забороняється проводити самостійний ремонт (втручання в конструкцію) автомобіля без письмового дозволу від компанії Лада-центр.

  В разі виїзду за межі УКРАЇНИ.. без письмового дозволу на це від компанії Лада-центр, застава не повертається оскільки це вважається спробою угону автомобіля. 

Обмеження відповідальності (франшиза)

    В разі дорожньо-транспортного випадку і за умови виконання всіх пунктів Договору клієнт оплачує франшизу CDW, так звану суму по обмеженню відповідальності. Розмір франшизи складає від 5 000 грн. . і залежить від класу автомобіля. В разі угону орендованого автомобіля і при виконанні умов і правил Договору клієнт користується tw-франшизою. Розмір її складає від 5 000 грн.

Виїзд за межі території України на орендованому автомобілі заборонений.

Паливо.

   Рекомендоване паливо для автомобілів будь-якого класу – бензин марки А-95. В разі використання неякісного бензину або бензину інших марок клієнт несе матеріальну відповідальність за нанесений транспортному засобу збиток. Якщо при поверненні транспортного засобу об'єм палива менше залишку, вказаного в договорі, то клієнт оплачує дозаправку в сумі 25 грн. за 1 літр недостающого бензину.

Штрафи

За втрату технічного паспорта, держ. номера або ключів стягується штраф у розмірі 2500 грн.

Додаткові послуги

•          доставка і відгін орендованого авто; 

•          внесення до Договору додаткового водія.

 •         доставка автомобіля по м. Тернопіль  БЕЗКОШТОВНО

   Дані послуги надаються  Клієнтові при попередньому узгодженні і вказуються в Договорі. Ціна доставки/відгону – за домовленістю. Вартість внесення додаткового водія – 50 грн. в день. До Договору прокату будуть внесені дані водійського посвідчення і паспорта додаткового водія, який також зможе управляти орендним авто.